Upravit stránku
Korund  8 – nesené provedení s pevným nesklopným rámem v pracovním záběru 3 m, a hydraulicky sklopným rámem v provedení pracovních záběrů 4,5;  6;  7,5;  a 9 m. Tři druhy provedení pracovních orgánů. Čtyřřadé provedení radliček Marathon nebo Gamma a pětiřadé provedení s lomenou Gara radličkou. Použití stroje, provedení pasívní přípravy seťového lože v lehkých půdách nebo před jarním setím.
Systém - Kompaktor - nesené provedení, s pevným nesklopným rámem v pracovním záběru 3 m, a hydraulicky sklopným rámem v provedení pracovních záběrů 4; 5; a 6; Tři provedení pracovních orgánů. Šípové radličky v provedení na nejištěné slupici nebo jištěné pružinou s označením Ü a  Gamma radličky. Použití stroje, intenzivní pasivní příprava seťového lože před setím. 
Systém – Kompaktor A - polonesené provedení s hydraulicky sklopným rámem v provedení pracovních záběrů  5; a 6 m. Tři provedení pracovních orgánů. Šípové radličky v provedení na nejištěné slupici nebo jištěné pružinou s označením Ü a  Gamma radličky. Použití stroje, intenzivní pasivní příprava seťového lože před setím.