Upravit stránku

BV-Technika, a.s. je firma s dlouholetou tradicí. Působíme na trhu od roku 1994 a zabýváme se prodejem a servisem zemědělské, lesní a komunální techniky na území Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje. Nabízíme také prodej silážního a pastevního programu, opotřebitelných dílů a dalšího spotřebního materiálu. Našim cílem je především spokojený zákazník, proto neustále rozšiřujeme a doplňujeme sortiment námi nabízených strojů a zkvalitňujeme naše služby. Odborně vyučení a školení servisní pracovníci a nadstandardní vybavení servisní dílny, včetně dobře vybaveného vozového parku,  jsou zárukou kvalitního a rychlého servisu. 

Provádíme záruční i pozáruční opravy všech zemědělských strojů včetně traktorů; odborné předávání techniky a zaškolení obsluh, včetně seřízení a praktické ukázky v provozu; renovace náhradních dílů; opravy elektroniky na nových i starších zemědělských strojích; lisování hydraulických hadic.

Abychom se přiblížili našim zákazníkům, neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše servisní služby a od roku 2007 jsme se rozrostli o dceřinou společnost BV-ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA, s.r.o. se sídlem v Lanškrouně, kde díky kvalitnímu servisnímu zázemí nabízíme plnohodnotné a časově dostupné služby také ve Východočeském kraji. Od září 2011 poskytujeme ze střediska ve Velkém Týnci také servis a dodávky náhradních dílů zákazníkům ze Střední Moravy.

Našim zákazníkům jsme schopni zajistit výkup strojů protiúčtem, financování a nabízíme možnost pomoci při vyřizování dotací na nákup zemědělské techniky prostřednictvím PGRLF nebo sektorového operačního programu rozvoje venkova a multifunkčního zemědělství ze strukturálních fondů EU.