Upravit stránku

ASISTENT SKLADU A SERVISU

Na naši pobočku v Lanškrouně přijmeme pomocnou ruku do skladu a servisu. Nástup možný ihned. Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Náplň práce

  • balení a vybalování zboží
  • chystání zboží na zakázky servisním mechanikům
  • nákup materiálu
  • pomocné práce na servisu

Požadujeme

  • flexibilita a loajálnost
  • komunikativnost
  • zájem o práci
  • platný VZV výhodou, nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stravenky
  • možnost služebního telefonu
  • kolektivní akce
  • dodatková dovolená
  • příspěvek na dopravu

V případě zájmu kontaktujte:

Vladimír Čajnák

vedoucí servisu v Lanškrouně

mob.: 773 506 310

tel.: 465 321 559

email: v.cajnak@bvtechnika.cz