Upravit stránku
„Traktor jsem na farmu pořizovala pro drobnější práce a  na „popojíždění“, když je potřeba něco odvézt. Luxxum je využíván 
především v pícninářství – sečení, obracení a shrnování. Právě pro potřeby práce s žacím strojem je vybaven předním vývodovým hřídelem. Ve žních nebo při sklizni brambor pracuje v agregaci s návěsem a v období zimních měsíců je nasazen v zimní údržbě pro místní obce. Traktor má v současné době najeto více než 500 motohodin a jsem s ním velmi spokojená. Oceňuji komfort traktoru, výborné odpružení a  pohodlnou sedačku řidiče. Traktor dále nabízí obsluze výborný výhled a díky malému poloměru otáčení je velmi obratný i při práci na svažitých pozemcích. Ovládání je velice jednoduché. Co mě překvapilo, je síla, kterou traktor má – ani v agregaci s velkým návěsem v kopcích traktor neztrácí výkon a je stabilní,“ zdůrazňuje přednosti traktoru majitelka traktoru. 
„Pro pořízení modelu Luxxum jsem se rozhodla především díky výborné nabídce, kdy cena stroje odpovídala jeho výkonu a užitným vlastnostem. Traktor jsem si pořídila od autorizovaného prodejce Case IH, společnosti BV – Technika, která sídlí v Polance nad Odrou. I  vzdálenost servisního střediska hrála v tomto případě velkou roli a do Polanky je to od nás co by kamenem dohodil. Navíc máme na farmě se servisem BV – Techniky výborné zkušenosti, a tak nic nebránilo tomu, aby se na farmě usadil další červený traktor,“ říká Ing. Lančová, majitelka traktoru Luxxum 120.