Upravit stránku

FARMLIFT 525 - 935
 

Šest modelů Farmlift v různých konfiguracích do každého zemědělského provozu – kompaktní modely s délkou výložníku 5 metrů až po maximální délku výložníku 9 metrů. Od jednoduchého modelu až po nejvyšší možné specifikace pro nejtěžší práce. Ať už si vyberete jakýkoliv Farmlift, vždy se můžete spolehnout na vynikající výkon, perfektní ergonomii, moderní styl a robustní stroj, který od CASE IH očekáváte.

OPTIMALIZOVANÝ VÝKON

Pohonné ústrojí je zkonstruováno pro přesný a optimalizovaný přenos výkonu. Výjimečně výkonný s nízkou spotřebou paliva ve standartní výbavě všech teleskopických manipulátorů Farmlift. To dokazuje i nejmenší model Farmlift 525 s hydrostatickou převodovkou a hydrogenerátorem o výkonu 80 l/min. Další modely Farmliftu jsou vybaveny Powershiftovými převodovkami 4x3. Nejvýkonnější modely Farmlift řady 635 a 742 jsou vybaveny převodovkami 6x3 s možností automatického řazení Autoshift. Reverzece pod zatížením Powershuttle je u všech modelů standardní výbavou a usnadňuje manévrovatelnost a manipulaci v úzkých prostorech.

VYSOKÝ VÝKON VŽDY, KDYŽ TO POTŘEBUJETE

Každá pohonná jednotka je navrhnutá pro maximální výkon. Výkony motoru v rozmezí od 74 koní, který pohání kompaktní model Farmlift 525 až po výkon motoru 129 koní (maximální výkon 143 koní), který pohání modely od Farmlift 635 a 742 a vždy budete mít výkon, který potřebujete pro manipulaci. Všechny model nad 110 koní pohání osvědčený čtyřválcový motor, který plní emisní normu Tier IIIB pomocí osvědčeného systému SCR.