Upravit stránku
Compact – Solitair 9 H – tažené kompaktní provedení (bez možnosti rozpojení s půdozpracujícím nářadím), s pevným nesklopným rámem, v pracovních záběrech  3 a 4 m a s hydraulicky sklopným rámem, v pracovním záběru 6 m. Pneumatické výsevní ústrojí s elektro pohonem výsevního hřídele. Dvoudisková secí botka, s hloubkovým utužovacím kolečkem a možností roztečí 12,5 a 16,7 cm. Provedení půdozpracujícího nářadí, diskový kypřič LEMKEN Heliodor.
Compact – Solitair 9 HD – tažené kompaktní provedení (bez možnosti rozpojení s půdozpracujícím nářadím), s pevným nesklopným rámem, v pracovním záběru 4 m a s hydraulicky sklopným rámem, v pracovním záběru 6 m. Pneumatické výsevní ústrojí s elektro pohonem výsevního hřídele. Dvoudisková secí botka, s hloubkovým utužovacím kolečkem a možností roztečí 12,5 a 16,7 cm. Provedení půdozpracujícího nářadí, diskový kypřič LEMKEN Heliodor. Toto provedení stroje může při setí zároveň aplikovat granulované hnojivo pod patu.
Compact – Solitair 9 Z – tažené kompaktní provedení (bez možnosti rozpojení s půdozpracujícím nářadím), s pevným nesklopným rámem, v pracovních záběrech  3 a 4 m a s hydraulicky sklopným rámem, v pracovním záběru 6 m označení K. Pneumatické výsevní ústrojí s elektro pohonem výsevního hřídele. Dvoudisková secí botka, s hloubkovým utužovacím kolečkem a možností roztečí 12,5 a 16,7 cm. Provedení půdozpracujícího nářadí, rotační brány LEMKEN Zirkon.