Upravit stránku

RB 344 S PEVNOU KOMOROU

Nové sběrací lisy RB 344 s pevnou lisovací komorou jsou kontrukčně jednoduché a spolehlivé. Všechny tři varianty jsou opatřeny sběracím ústrojím o šířce 2 m, jehož sběrací prsty s malou roztečí zabezpečují dokonalé sebrání hmoty z řádku.

Systém Roll Bar - kombinace válců a příčkového dopravníku zajišťuje perfektní tvar a slisování balíku při jakémkoliv typu a kvalitě porostu.

Požadovanou hustotu balíku lze navolit pomocí provozního monitoru přímo z místa obsluhy traktoru. Nezáleží na tom, zda se jedná o sklizeň plodin určených jako krmivo, podestýlku či průmyslové zpracování.

S novými lisy RB 344 je sběr hmoty, její řezání, balení, lisování, vázání a případné ovíjení fólií a příprava k uskladnění rychlejší a kvalitnější.

RB 455 a 465 S VARIABILNÍ KOMOROU

Sběrací lisy RB 455 a RB 465 s variabilní lisovací komorou pomáhají zemědělcům dosahovat vysoké produktivity práce, jsou schopné rychlé a efektivní sklIzně úrody.

Z nabídky je možno vybrat modely se sběracím ústrojím šířky až 2,30 m a rotačním vkládacím ústrojím s řezáním nebo bez něj.

Celý proces utváření balíku - až do průměru balíku 1,8 m, lze ovládat a sledovat pomocí provozního monitoru z místa obsluhy traktoru.

V lisovací komoře s tvarovacími válci a nekonečnými pásy se tvoří balíky nejen vynikajícího tvaru a hustoty, ale také vysoké kvality.

Plně automatizovaná tvorba balíku pomocí jednoduchého ovládání elektronického provozního monitoru.