Upravit stránku

EZ Guide 500 je unikátní naváděcí světelná lišta s mnoha funkcemi a možností rozšířit systém o asistované řízení EZ Steer, pracovat se signálem Omnistar XP/HP nebo dosáhnout maximální přesnosti s RTK stanicí.
Stejně jako EZ Guide 250 je vybavena užitečným průvodcem, který Vám přímo při praci poradí, jak systém ovládat a jaká data zadat. Špičkové 3D zobrazení Vám umožní dívat se na Vaši jízdu z mnoha úhlů pohledu. Jednoduché ovládání pomocí tlačítek na boku lišty se snadno naučíte. Pomocí EZ Guide 500 můžete také snadno a účinně provádět mapování pozemků, mapy si do počítače snadno stáhnete pomocí USB rozhraní.
Ke zvýšení pohodlí použijte systém asistovaního řízení EZ Steer, který je zároveň vybaven funkcí kompenzace naklonění T2. Díky tomu máte záruku, že i na svažitém a nerovném pozemku pojedete zcela rovně.
Váš EZ Guide 500 můžete také snadno rozšířit o možnost přijímat korekční signál Omnistar XP/HP a dosáhnout přesnosti až +/- 5 cm. Je-li Vám i toto málo a potřebujte se dostat na ještě vyšší přesnost, např. při přesném setí, lze doplnit EZ Guide 500 o RTK stanici a získat tak přesnost až 2 cm.
Je to tedy pouze na Vás, kdy začnete a jaký systém si vyberete.

EZ-Guide 500 lze použít pro manuální, asistované nebo automatické ovládání Vašeho stroje.

Standartně disponuje možností příjímat korekční signál EGNOS, na přání OMNISTAR/RTK/RTK VRS.

Navigaci lze použít pro ovládání systémů EZ-Boom nebo Field IQ s podporou funkce VRA (variabilní aplikace jednoho produktu). Také je možné navigaci dovybavit systémem pro asistovaného řízení EZ-Steer nebo ji použít pro ovládání automatické navigace Autopilot.

Stručná charakteristika navigace EZ-Guide® 500:

7" barevný monitor
integrovaná navigační LED lišta (31 LED diod)
duální přijímač (Egnos, Omnistar, RTK, VRS)
kompatibilní se systémy asistovaného a automatického řízení EZ-Steer a Autopilot, vypínání sekcí EZ-Boom (10 sekcí) a Field IQ (48 sekcí)
možnost připojení externího přijímače 
podporované navigační křivky: AB, A+, identická křivka, adaptivní křivka, spirála, kruh, souvrať, Freeform (záznam několika křivek různého typu na jeden pracovní úkol)
možnost mapování (hranice, překážky, poznámky, ...)
možnost variabilní aplikace jednoho produktu
výstup/vstup NMEA signálu
(GPS data k dispozici pro ostatní zařízení - výnosoměry, ovládací terminály postřikovačů, rozmetadel průmyslových hnojiv atd.)
radarový výstup pojezdové rychlosti
sériový komunikační port DB9, USB port