Upravit stránku

Mistr ve své třídě

Síla a výkonnost pro využití na celém světě Komfortní pro řidiče díky kompletně novému designu velkoprostorové kabiny „Silent Space“
Variabilita použití díky ukládání píce do řádku

Silný a výkonný při jakémkoli nasazení: Ve stroji BiG M 420 nabízí KRONE speciální, univerzálně využitelný stroj, splňující všechny dílčí úkony při sečení. Zvládá kvalitní úpravu pokosu kondicionéry CV nebo CRi. Posečenou píci rozkládá na široko nebo ukládá do řádků. Žací mačkač BiG M 420 s příslušnou výbavou splní i ty nejnáročnější požadavky zemědělců. Je to díky jeho enormnímu pracovnímu záběru 9,70 metrů, pozoruhodným rezervám výkonu a rovnoměrnému rozložení hmotnosti.

Výsledkem práce s BiG M 420 je proto vždy kvalitní čistá píce bez poškození podrostu, a to kdekoli na světě! Jeden na všechno: BiG M 420 podává i na malých plochách vynikající výkon! Perfektní manipulace a rychlé přesuny patří k hlavním kladům. Díky obratnosti a možnosti pracovat s žacími ústrojími jednotlivě, je sečení právě na malých a nepřehledných plochách velmi jednoduché. Zatímco se jiné stroje teprve sklápí do pracovní polohy, BiG M už seče!