Upravit stránku
Značka CASE IH má bohaté zkušenosti se systémem precizního zemědělství AFS - Advanced Farming System.
Její nejnovější produkt - integrované satelitní řízení AccuGuide Vám poslouží jako jedinečný nástroj pro zvýšení Vaší produktivity a snížení nákladů.
Díky automatickému navádění Vašeho traktoru nebo sklízecí mlátičky ušetříte čas a palivo tím, že nezpracováváte stejné místo dvakrát nebo tím, že nemáte na poli nezpracované plochy. Navíc automatický systém řízení CASE IH AccuGuide řídí Váš stroj zcela neúnavně v noci, v mlze nebo prašných podmínkách. Výsledkem je naprosto precizně zpracovaný pozemek a spokojená obsluha, která se může plně koncentrovat na samotnou kvalitu práce stroje.
Standardní funkcí systému AccuGuide je i automatické mapování zpracovávaných pozemků, které je možné přenést a zpracovat ve Vašem stolním počítači. Získaná data je pak možné snadno použít ke tvorbě výnosových a nebo aplikačních map. S automatickým řízením AccuGuide máte možnosti si podle vykonávané práce vybrat přesnost navádění. S bezplatným signálem Egnos lze pracovat s přesností +/- 20 cm, s placeným signálem Omnistar XP/HP lze pracovat až s přesností +/- 5 cm a s referenční stanicí RTK se dostanete na přesností až +/- 2 cm.

Fotogalerie